Muži Ženy Mladší žáci Dorostenky Dorostenci Profi | |
---|---|
ID FireSport: | 99999995 |
Okres: | bez určení okresu |
Kraj: | jiné místo |
Souřadnice: | - |
PSČ: | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2016/08/20 | Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP | FSCR | 19,89 | 1 | 0 | ||
2016/08/19 | Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP | - | 62,20 | 6 | 0 | ||
Alexander ZHDANYUK | 2016/08/17 | Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP | - | 7,39 | 2 | 0 | |
Alexander ZHDANYUK | 2016/08/18 | Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP | - | 16,61 | 5 | 0 | |
Daniil LOMEIKO | 2016/08/17 | Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP | - | 7,64 | 5 | 0 | |
Daniil LOMEIKO | 2016/08/18 | Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP | - | 16,57 | 4 | 0 | |
Daniil LOMEIKO | 2016/08/18 | Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP | - | 16,81 | 1 | 0 | |
Dmitry GOLIK | 2016/08/17 | Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP | - | 8,10 | 15 | 0 | |
Dmitry GOLIK | 2016/08/18 | Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP | - | 17,14 | 11 | 0 | |
Dmitry VOYTEKHOVSKY | 2016/08/17 | Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP | - | 12,75 | 21 | 0 | |
Dmitry VOYTEKHOVSKY | 2016/08/18 | Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP | - | 15,77 | 2 | 0 | |
Dmitry VOYTEKHOVSKY | 2016/08/18 | Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP | - | 21,83 | 3 | 0 | |
Ilya BABYDOV | 2016/08/17 | Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP | - | 11,00 | 4 | 0 | |
Ilya BABYDOV | 2016/08/18 | Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP | - | 16,50 | 7 | 0 | |
Nikita POGERILO | 2016/08/17 | Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP | - | 11,27 | 6 | 0 | |
Nikita POGERILO | 2016/08/18 | Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP | - | 16,82 | 10 | 0 | |
Nikita VASILENKO | 2016/08/17 | Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP | - | 7,27 | 4 | 0 | |
Nikita VASILENKO | 2016/08/18 | Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP | - | 17,54 | 6 | 0 | |
Stanislav PEREVOZNIKOV | 2016/08/17 | Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP | - | 7,45 | 7 | 0 | |
Stanislav PEREVOZNIKOV | 2016/08/18 | Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP | - | 19,09 | 12 | 0 | |
Wladyslaw KOZLOWSKI | 2016/08/17 | Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP | - | 7,40 | 6 | 0 | |
Wladyslaw KOZLOWSKI | 2016/08/18 | Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP | - | 17,41 | 5 | 0 | |
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) , nejlepěí čas: 19,89 Dorost útok, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) , nejlepěí čas: 62,20 Dorost 4x100 m, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Alexander ZHDANYUK, nejlepěí čas: 16,61 Dorost střední 100 m, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Alexander ZHDANYUK, nejlepěí čas: 7,39 Dorost střední věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Daniil LOMEIKO, nejlepěí čas: 7,64 Dorost střední věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Daniil LOMEIKO, nejlepěí čas: 16,57 Dorost střední 100 m, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Dmitry GOLIK, nejlepěí čas: 17,14 Dorost střední 100 m, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Dmitry GOLIK, nejlepěí čas: 8,10 Dorost střední věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Dmitry VOYTEKHOVSKY, nejlepěí čas: 15,77 Dorost starší 100 m, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Dmitry VOYTEKHOVSKY, nejlepěí čas: 12,75 Dorost starší věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Ilya BABYDOV, nejlepěí čas: 16,50 Dorost starší 100 m, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Ilya BABYDOV, nejlepěí čas: 11,00 Dorost starší věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Nikita POGERILO, nejlepěí čas: 11,27 Dorost starší věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Nikita POGERILO, nejlepěí čas: 16,82 Dorost starší 100 m, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Nikita VASILENKO, nejlepěí čas: 17,54 Dorost mladší 100 m, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Nikita VASILENKO, nejlepěí čas: 7,27 Dorost mladší věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Stanislav PEREVOZNIKOV, nejlepěí čas: 19,09 Dorost mladší 100 m, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Stanislav PEREVOZNIKOV, nejlepěí čas: 7,45 Dorost mladší věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Wladyslaw KOZLOWSKI, nejlepěí čas: 7,40 Dorost mladší věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Wladyslaw KOZLOWSKI, nejlepěí čas: 17,41 Dorost mladší 100 m, body: 0 počet výsledků: 1x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2014/07/05 | Leskovec nad Moravicí, Pohárová soutěž - 2B, kategorie : M,Ž | |
Kdy | Kde | Liga |
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyNázev | Odkaz | Kdy | Liga |
---|---|---|---|
Belarus ( Bělorusko ) | https://www.facebook.com/groups/108122059243435/ | - | |
Šumavská liga | http://sumavska-liga.webnode.cz/ | ŠH | |
Název | Odkaz | Kdy | Liga |
Člen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2016
Kdy | Kde | St.č. | Liga |
---|---|---|---|
2016/08/19 | Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP, WORLD CHAMPIONSHIP OF THE FIRESPORT | 2 | |
2016/08/20 | Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP, WORLD CHAMPIONSHIP OF THE FIRESPORT | 2 | |
Kdy | Kde | Zamluveno | Liga |
Komentáře